Lullaby LovDotarła do mnie kurtka Lullaby Lov. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia, zresztą uwielbiam wszystkie projekty Anny, właścicielki tej marki. W fajny sposób selekcjonuje trendy w swoich kolekcjach - wszystkie rzeczy, które proponuje są z jednej strony bardzo casualowe i proste, z drugiej czuć w nich mocny charakter. Rzeczy Lullaby Lov nie dość, że są świetnej jakości, to w dodatku są niepowtarzalne, niecodzienne, na pierwszy rzut oka podobne do tych proponowanych przez wielkie marki, jednak cechuje je ręka artystki i ze świecą szukać ciekawszych rzeczy.

Wczoraj pogoda nam służyła i chodziliśmy po dworze dość długo, co zaowocowało tym, że nasze maleństwo było grzeczne i ślicznie spało budząc się tylko na jedzenie;)
Zdecydowaliśmy się do wózka dokupić torbę na zakupy Joolz XL Bag i jesteśmy bardzo zadowoleni. Co do torby na rzeczy dla bobasa - na razie wisi sportowa, zamówiłąm do niej też takie specjalne haczyki na Allegro, więc wkrótce będzie wygodniej. Bo te fajniejsze torby (Joolz, Skip Hop) są zdecydowanie za drogie, a te tańsze, no cóż - sami wiecie :)

Progres w chudnięciu: zrzucone: 16 kg, pozostało 12. Ech.

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja