czułość - natalia siebuła

Macie takie piosenki, przy których nieważne co, zawsze nos Wam się czerwieni, a oczy przechodzą łzami? Ja dziś dzielę się z Wami jednym z t y c h kawałków, które działają na mnie w łaśnie w ten sposób. "Oczy tej małej" w wykonaniu Magdy Umer to jeden z niewielu utworów, które za każdym razem wzruszają mnie do łez, wzburzajac przy okazji niepohamowaną falę różnorakich uczuć, począwszy od słodkich, na gorzkich skończywszy. Wszystko oscyluje gdzieś na obrzeżach miłości. Jeśli chodzi o powiązanie piosenki ze zdjeciami, to zamieszczam ja nieprzypadkowo - dzisiejszy post w zasadzie zasługuje na miano emocjonalnego tsunami, bowiem na sobie mam strój skompletowany w większości z najnowszej kolekcji na późne lato i początek jesieni Natalii Siebuły, o nazwie - "Czułość". 
Kolekcja inspirowana jest klimatem starego kina, w którym elektryzująco rozprzestrzenia się tajemnicze uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi, czułość, chemia, a może jeszcze inaczej należałoby je nazwać. 
Jest w dwu kolorach - ciepłej, delikatnej czerwieni i głębokiej czerni. W tych rzeczach można sie zatopić. Ja prezentuję część czarną, czerwona zaś jest zdecydowanie nasycona gorącym temperamentem. Myślę, że stroje kolekcji w obu barwach zdecydowanie wyróżniają osoby je noszące pomimo cechującej prostoty. 
Jeśli jesteście ciekawi - zapraszam do przejrzenia "Czułości" - TU.
By post nie brzmiał emocjonalną egzaltacją prezentujemy strój w surowym otoczeniu:)
Żakiet, sukienka - Natalia Siebuła, spodnie - Levi's, buty - DeeZee, obrączki - Apart, naszyjnik - Iloko.
Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: