mia manufacture//mango


Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja


Mam na sobie połączenie sieciówkowego casualu - lekki, beżowy sweterek z najnowszej kolekcji Mango w towarzystwie luźnych, wiązanych spodni i metalicznej torebki tejże również marki - znalezione na Answear.com.
Ten casual przykrywa niecodzienny płaszczyk (gdy mam go na sobie podchodzą do mnie ludzie i mówią: "Ooooo, masz na sobie TEN płaszczyk co go macałam/chciałam kupić/co na niego zbieram) wykonany z wysokiej jakości pianki, modułowy, pozwalający na noszenie go jako lekkiej kurteczki lub w formie płaszcza. Nie zdejmuję go od kilku dni - w sensie jest moim ulubionym okryciem wierzchnim. Do tego na zdjeciach stylówkę wieńczy ciekawy szaliko-golf w beżowym kolorze, wygląda naprawdę interesująco, nie tylko w zestawieniu z kurtką czy płaszczem, ale i jako dodatek do bluzki.
Te dwie rzeczy to projekt młodej dziewczyny, która z mamą tworzy markę Mia Manufacture. Super.

Na nogach klapery. Znalazłam takie fajne, pojedyncze od Pepe Jeans, również na Answear.com.

Cały set to mega wygoda. Zdjecia, które powyżej - robiliśmy na nielekkim kacu, przemierzywszy uprzednio Warszawę wzdłuz i wszerz, a ten set stopił się ze mną jako użytkowy ciuch miejski - lekki, w bazowych kolorach, z delikatnym błyszczącym akcentem w postaci torebki.

Także tego.

A, z okazji tego, że ciepło i ładnie i może czas na wiosenno letnie zakupy bo dużo jest nowości na hasło REBEL4 do 18 kwietnia dostaniecie 20 % zniżki na zakupy na Answear.com:)

Etykiety: