CUB | festival look


Ciuchy od CUB Clothes & Accesories na pewno znacie. Wyróżnia je styl Agi Mitek, projektantki - niebanalny, ale maksymalnie wygodny wygląd miejskiego ninja. Nieraz prezentowałam u siebie ubrania spod jej igły, tym razem występuję z torbą - obszerną, ortalionową i zgniłozieloną, w której pomieści się wszystko, ale też ona sama zmieści się wszędzie - złożona wejdzie nawet do tylnej kieszeni spodni. 

Jej zastosowanie idealne to moim zdaniem festiwalowy wyjazd, przynajmniej w moim wydaniu - gdy pod ręką powinno być wszystko, co najpotrzebniejsze plus browary, czapka i dwie bluzy, bo w jednej wieczorem zimno;) Przed Wami moja wersja 'festival look', czyli po prostu wyglądu odpornego na błoto i brudek. Trochę kratki, trochę pasów, trampy i cieplejsza koszula. Mam nadzieję, ze w końcu w tym roku uda mi się wyskoczyć na jakiś muzyczny wyjazd, zwłaszcza, że w planach mamy słodką śliczną wymarzoną siedmioosobową maleńką brykę nareszcie! Trzymajcie kciuki, wakacji nie miałam od ponad trzech lat, a prawdziwych wakacji to już nawet nie pamietam. Także o.

A no i bardzo ważne: zajrzyjcie do mojego albumu SALE (klik) - dużo rzeczy za dużych/za małych na mnie dodałam, może znajdą nowych właścicieli wśród Was:)

Torba - CUB Clothes&Accesories, koszula w kratę, spodnie w pasy - Sheinside.com

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: