szenfeld \ the beach

Look z dzisiejszych zdjęć przywodzi mi na myśl wakacje, na które od kilku lat wybieram się jak sójka za morze. Marzy mi się, śni mi się wręcz plaża i swoboda, opalanie beztroskie (choć brzucha jeszcze w to lato nie moge opalać ze względu na przebytą operację przepuklinki). Marzy mi się pływanie w jeziorze, łódką. Myślę sobie, że to wszystko już wkrótce. Tym czasem prezentuję Wam set znad Wisły,  takich urokliwych miejsc szukam zawsze w zgiełku miasta. Często pytacie gdzie robię zdjęcia. Wystarczy popatrzeć, rozejrzeć się, by ze zwykłej przestrzeni wydobyć coś fajnego. Polecam spacery po mieście z aparatem, to jak łączenie przyjemnego z pożytecznym:)

Dzisiejszy look tworzy w głównej mierze solidna torba z frędzlami marki Szenfeld, wykonana w całości ze skóry naturalnej. To już druga torba z kolekcji, którą prezentuję na blogu. Szenfeld to stosunkowo młoda marka, która bazuje na dosć unikatowych modelach, nie stara się gonić za tym, co aktualnie popularne, dzięki temu ma pełną swobodę w tworzeniu modeli toreb. Są inne niż te, które oferuje większość popularnych sklepów i do tego dopracowane w każdym szczególe, pojemne i kobiece. 

Tutaj torba doskonale zagrała z wdzięcznym, jednoczęściowym kostiumem kąpielowym, plażowymi szortami i modnym ostatnio kimonem, ale już widzę ją w doskonałych czarnych stylizacjach - rurki, luźny top i sandały na obcasie, gdzie torba dzięki fajnemu krojowi i poruszającym się frędzlom podkreśli smukłość sylwetki i którym nada specyficzny, mocny i kobiecy charakter.

Kimono, kostium kąpielowy, szorty - Choies.com, naszyjnik - Apart Magic Moments, klapki - Birkenstock, torba z frędzlami ze skóry naturalnej - SZENFELD

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja