superstar
Mam na sobie kolejne rzeczy z mojej listy must have, z tym, że większosć typów z Zary zastąpiłam tymi z Top Secret & Friends. Znalazłam tam podobne spodnie, tańsze o połowę, płaszcz (tak, taki sam mam też w szarym kolorze) i krótki, czarny grunge'owy sweterek, który zmienia swój charakter zależnie od zestawienia. 
Klasyki połączyłam z (tak jak piszecie) "butami dzieciństwa", czyli adidas Originals Superstar II.
W tej stylizacji główną rolę pełni torebka, która retro kształtem i nowoczesnym wykonaniem zwraca uwagę od razu. Podoba mi się, że zawieszona jest na przeplatanym łańcuszku. Wykonana jest z nabłyszczanej skóry naturalnej i mozna ją nosić - jak większość ciuchów z tego looku zarówno w wydaniu bardziej stonowanym, klasycznym, jak i też mocniejszym, bardziej rockowym. Widzę ją też oczyma wyobraźni jako ciekawy dodatek do minimalistycznych, prostych setów, do których będzie pasował jej retrofuturystyczny (hmm, oksymoron?) kształt.

Torba - PRIMAMODA, spodnie, sweter - Top Secret, płaszcz - TROLL, buty - adidas Originals, okulary - ZeroUV, bransoletka - Cloudmine.pl

PS. Na Allegro wystawiłam trochę ciuchów, w ramach zwolnienia miejsca w szafie, te na mnie nie do końca pasujące. Dziś wystawiłam też trochę ciuszków po Maksie, od zeta, bo w sumie niewiele ich.
Zapraszam TU

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: