mangomania | blot
Jestem mangomaniaczką, przyznaję. Mogłabym nosić praktycznie wszystkie rzeczy z kolekcji tej sieciówki, w dowolnych kombinacjach. Być może pamiętacie, jak ostatnio wrzucałam na mój profil na Facebooku zdjecie z rabatem Mango 30% w Answear.com? Warto było skorzystać - zniżki dotyczyły wielu rzeczy, nie tylko swetrów i płaszczy jak na stronie mango.com. Ja zaopatrzyłam się w t-shirt tej marki, który świetnie bazuje w całej dzisiejszej stylizacji.
Zestawiłam go z prostymi rurkami z Domodi.pl, botkami Vagabond znalezionymi na Answear.com i oversizeowym płaszczem z najnowszej, jeszcze ciepłej kolekcji My Signature.
Tę markę być może kojarzycie, bo w zeszłym sezonie mieliśmy ogromną przyjemność robić dla Agi Łochockiej - projektantki - sesję jej poprzedniej kolekcji (znajdziecie ją TU). 
Najnowsza kolekcja nazwana "Blot" dostępna jest już na stronie. Moim faworytem jest zdecydowanie prezentowany dziś płaszcz, ale zwróćcie uwagę choćby na tunikę w  kolorze soczystej pomarańczy, pojawiającą sie w kolekcji. Oranż to moim zdaniem barwa, która powinna dominować jesienią, bo kojarzy się nierozerwalnie z tą porą roku, ale przede wszystkim po prostu dodaje jej wigoru, czyli tego, czego jesienią zdecydowanie wszystkim potrzeba.
Klasyczna kobieca torebka od Wearmedicine.com i delikatna biżuteria Apart wieńczą tę casualową, wygodną stylówkę.
Zdjecia zmuszeni byliśmy robić w domu, bo na dworze, wiadomo: piździernik - dokumentacja na żywca jak zwykle na moim Instagramie;)

Przypominam, że podwójne zdjęcia można obejrzeć w większym rozmiarze - wystarczy w nie kliknąć lub otworzyć w nowej karcie:)

Rzeczy z dzisiejszych zdjeć znajdziecie pod linkami poniżej:

Płaszcz - My Signature, top, botki Vagabond - Answear.com, spodnie - Domodi.pl, torebka - Wearmedicine.com, bransoletka - Apart.


A jeśli chcielibyście upolować coś z mojej szafy, zapraszam tu: KLIK


Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: