new york, new yorkW poziome zdjęcia należy kliknąć aby obejrzeć je w większym rozmiarze!

Total look - New Yorker
zegarek - Daniel Wellington
koloryzacja - Marek Nowak - Hair&Nail Concept

New York, New York, a to tylko dworzec Gdański, okolice centrum miasta, skąd dochodził nas podczas robienia zdjęć huk motorów, wybuchy petard i inne dźwięki stolicy typowie dla 11-go listopada. Robiliśmy te foty na szybko, bo teraz "ekspozycja siada" (jak to mówi mój brat filmowiec ) juz o godzinie 14 i to z dużym poświęceniem, bo ja praktycznie ostatnio straciłam głos, nie mówię, zapalenie krtani, bóle głowy kaszel syropki i te sprawy. Starosć nie radosć.

Ale koniecznie chciałam pochwalić sie Wam tymi zakupami - pisałam ostatnio na Facebooku o cudownym płaszczu oversize, męskim jakby, ale poszłam sprawdzić i rozczarowałam sie - krój ok, leżał fajnie, strasznie drogi był. I wtedy przypomniałam sobie jak zwykle o New Yorkerze, ta sieciówka zawwsze i od lat niezawodnie przychodzi mi z pomocą, gdy szukam niedrogich, ale fajnych rzeczy. Lubię ten sklep, bo jest tam masa ciuchów w różnych stylach, co sprawia, że zawsze mocno sie tam inspiruję odkrywając ciekawe połączenia i wychodzę obładowana siatami. I tym razem też sie nie zawiodłam - znalazłam perfekcyjny, wełniany płaszcz za 349 zł, czyli za połowę ceny od tego, który początkowo mi się podobał, do tego płaszcza dobrałam spodnie motocyklówki i miękki, szary, luźny golf, które wpadły mi w oko podczas zakupów w New Yorkerze. To jeden z moich ulubionych zestawów na teraz, połączenie męskiego płaszcza, motocyklówek, uspokojone szarym, mięciutkim sweterkiem. 
Dodatki w postaci klasycznego, meskiego zegarka i Superstarów z adidas Originals wieńczą look.
A na hasło holidayrebellook do 31.12 przy zakupie zegarka DW otrzymacie 15% zniżki. Taki prezent z okazji zbliżajacej sie gwiazdki:)

Włosy znów robiłam u Marka, kolor tym razem sporo ciemniejszy, ludzie mnie męczą na ulicach,  co za farba, gdzie chodzę do fryzjera haha;) No fajnie:D Marek użył oprócz Davinesa jakichś nowych kosmetyków, których nazwy oczywiście już nie pamiętam, ale efekt jest wow.

Kupiłam też ostatnio nową szafę, co prawda system PAX pozostawia wiele do życzenia, bo do mojej wnęki nie znaleźliśmy idealnego rozwiazania, ale nareszcie na wszystkie wieszaki jest dużo miejsca i wszystko widać: z tej okazji niepasujące ciuchy wystawiłam na Allegro, jeszcze trochę zostało, może ktoś znajdzie tam coś dla siebie. Wystawiam rzeczy w perfekcyjnym stanie: http://bit.ly/ALLEGRORBLK

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: