reserved | concept


Dzisiejsze zdjecia dedykuję deszczowej majówie. Jestem totalnym meteopatą i odczuwam każde, minimalne nawet zmiany pogody na własnej skórze. Ostatni czas nie jest dla mnie zbyt łaskawy:) Zdjęcia, które widzicie dzisiaj robiliśmy podczas gdy kropił na nas deszczyk, a spośród chmur wyzierało co jakiś czas słońce. Było na zmiane zimno i ciepło, ale na szczeście poradziłąm sobie z takim "wyzwaniem" i udało mi się skompletować całkiem praktyczny i ciekawy outfit.

Mam na sobie ciuchy z kolekcji Reserved i Reserved CONCEPT; to seria bardziej inspirowana wybiegami, ale wciąż mocno użytkowa, z dobrej jakości tkanin i ze zdecydowanym akcentem modowym. Rzeczy z tej linii połączyłam z rurkami, które noszę ostatnio praktycznie do wszystkiego - fajnie się układają, rozciagają i dopasowują do noszącej ją osoby, a dzięki suwaczkom i przeszyciom nie są proste i klasyczne, mają "to coś"- to już standardowa linia Reserved. 
Na nogach buty z odkrytymi palcami - pierwsza nadzieja cieplejszych dni, wykonane ze skóry naturalnej. Dodatkiem jest torba z modną plecionką z Top Secret i cienki pasek ze skóry naturalnej. Uzupełnieniem na niepogodę jest luźna, geometryczna szara bluza z niewielkim półgolfem. Na wierzch granatowa, obszerna, ale krótka kurtka. 
Zestaw stonowany, wygodny, ale jednak charakterystyczny, przynajmniej moim zdaniem. Jak Wam się podoba? 
A co myślicie o realizowaniu przez sieciówki takie jak Reserved bardziej modowych projektów i wypuszczanie linii typu "Concept"?

Wszystkie produkty Reserved z tego looku znajdziecie pod linkami poniżej:
Bluza - Reserved
Kurtka - Reserved CONCEPT
Top ze stójką - Reserved CONCEPT
Spodnie - Reserved
Buty ze skóry naturalnej - Reserved
Pasek ze skóry naturalnej - Reserved


Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: