solaris


Fotografowanie wełnianej, czarnej odzieży w upalny, sierpniowy dzień należy do tych trudniejszych wyzwań. Ale ja bardzo takie lubię, toteż zacisnełam zęby, wypiłam zimnego red bulla i podeszłam do tematu pro. Przed Wami zdjęcia w stylizacji złożonej z prostych, czarnych klasyków, każdy z nich ma jednak w sobie mały detal, który czyni go ciekawym i nieco 'innym' od zwyczajnych rzeczy basic. Długie, megadługie wręcz czarne dzwony w kant, o wysokiej talii czynią z sylwetką cuda. Ciekawy, zakładany golf z rozcięciem to rzecz, która "zrobi" każdą prostą stylizację - minimalistyczna zabawa formą w wielu różnorakich zestawieniach ujdzie nam na sucho, co więcej - na pewno przyciągnie wzrok. Do tego męski, koszulkowy top, który nawiazuje do garniturowego looku - gangster z amerykańskich filmów. 
Stylizacja prosta w formie, jednak zwiewna, z pierwiastkiem męskim, acz zdecydowanie kobieca. Bardzo dobrze czułam sie w niej i w chłodniejsze dni z pewnoscią sięgnę nieraz po rzeczy z tego posta.


Ciuch pochodzi w całości z najnowszej kolekcji H&M Studio AW 2015, która dostępna będzie juz 10 września w stołecznym salonie na Marszałkowskiej, oraz w sprzedaży online.

A tymczasem ja zapraszam Was na moją wyprzedaż szafy, bo jak zwykle wszystko mi się z niej wylewa i nie mam miejsca na nowości. Moze upolujecie coś dla siebie na jesień? Ceny można nieco negocjować. KLIK!

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: