boho


Jeśli czekaliście w ten weekend na trochę słońca, dostarczam na zdjęciach z zeszłego tygodnia bodajże. Teraz siedziałam w domu przez cała sobotę i niedzielę i czułam sie jak księżniczka zamknięta na wieży, nawet zakupy średnio poprawiały mi humor, bo do pokazania mam Wam tyle rzeczy, ale nie chcę robić zdjęć na szybko, uciekając przed deszczem i kałużami. 
Przekładam więc fotografowanie nowych setów na pierwszy wolny słoneczny dzień, który mam nadzieję wkrótce nadejdzie:)

Tymczasem tak czy inaczej - nie próżnuję i już w tym tygodniu opublikuję dla Was kolejny przegląd zakupowy - jeśli macie w planach jesienny shopping  to wstrzymajcie się chwileczkę, zrobiłam całkiem fajny research.
Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje posty bardziej modowo-shoppingowe, chciałam takie robić już dawno, ale dopiero gdy Maks poszedł do przedszkola mam czas, by do tego poważnie przysiąść;D

Jutro pędzę na zdjecia z Asią Typek, to już moja druga współpraca z tą subtelną fotografką streetstyle (pierwsze to zdjęcia dla  marki Gosi Boy - Illesta) - i będziemy pstyrykać foty dla Levi'sa:) 
I'm sooo excited! Wiecej wkrótce, na pewno na bieżąco dowiecie sie czegoś z mojego snapa, śledźcie mnie też na Facebooku i Insta, tam jestem 24h:)
Zapraszam też na SALE, cały czas coś tam dodaję:)

 Dzisiejszy look - topsecret.pl

Sukienka - KLIK
Płaszcz - KLIK
Kapelusz - KLIK

Kozaki - H&M

Biżuteria - apart.pl (klik, klik, klik)

Torba - Nowińska

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: