H&M STUDIO SS16 | Stara Szkoła

 Stylizacja składa sie w większości z elementów pochodzących z najnowszej kolekcji H&M Studio. To kolekcja mocno nawiazująca, a w zasadzie bazujaca na etnicznych motywach, przywodzi na myśl dalekie podróże i upalne dni. Kolory pojawiające się w kolekcji są jakby wyblakłe od słońca, materiały zwiewne, proszące sie wręcz o pełna przygód przeprawę przez pustynię!

Zainspirowani tą kolekcją wybraliśmy się w podróż, by ja sfotografować, niestety na miarę naszych mozliwości nie tyle w dzikie krainy, ale w miejsce, które oferuje nam łyk natury, gdy pragniemy uciec na szybko od zgiełku miasta. Farma Krzyczki, obecnie Nosselia to kompleks hotelowy z zabytkowymi obiektami. Poza spokojnym wypoczynkiem można tam pojeździć jeepem po wyboistych terenach, zagrać w golfa lub wybrać sie na spacer po rozległym terenie ośrodka. 
Gdy dostaliśmy zaproszenie wykonania tam zdjęć moją uwagę od razu przykuł budynek starej szkoły - obiekt zabytkowy, zbudowany w 1926 roku, według projektu Stanisława Witkiewicza, w stylu zakopiańskim. Pierwotnie ten drewniany obiekt stał w Dębinkach, do 1975 roku pełnił swoją rolę, jednak z biegiem lat został zastąpiony bardziej nowoczesnym budynkiem. Całkiem niedawno został przeniesiony na teren Krzyczków, odreastaurowany i pełni rolę małego centrum konferencjnego. To właśnie w tym budynku powstały nasze zdjecia kolekcji H&M Studio SS'16, które dziś ogladacie.
A kolekcja od dziś jest w sprzedaży w wybranych salonach na terenie kraju oraz on-line. 

Look: H&M STUDIO SS16
Kostium: KLIK
Spodnie: KLIK
Torba: KLIK
Kolczyki: KLIK
Top: KLIK

Buty - Zara
Kurtka - LEE

Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: , ,