Relacja z zakupów konkursowych #zacznijzmartini! (18+)
 W kilka dni po rozwiązaniu konkursu, który organizowaliśmy z marką Martini pod szyldem #begindesire #zacznijzmartini spotkaliśmy się w siedzibie marki z laureatką, zdolną rysowniczką i projektantką - Martą Siwecką. Marta ujęła nas estetyką swojej pracy konkursowej, cała komisja była pod wielkim wrażeniem jej talentu:) Udało nam sie przy prawdziwym włoskim Aperitivo zamienić kilka słów i lepiej się poznać. Jednak rzeczą oczywistą było, że nie mogliśmy doczekać się realizacji nagrody! 
Po jej uroczystym wręczeniu w warszawskiej siedzibie firmy pojechałyśmy szybko do Złotych Tarasów by pobuszować po sklepach. 
Przypomnę, ze nagrodą ufundowana przez Martini było 2000 zł na zakupy ze mną!
Marta - laureatka - należy do osób zdecydowanych więc udałysmy się tylko do kilku konkretnych sklepów. Spędziłysmy w nich jednak mnóstwo czasu, oglądając kolekcje i wybierając ciuchy. Uwielbiam to, więc pomoc przy realizacji nagrody to była dla mnie sama radość:) Zresztą - która z nas nie lubi chodzić po sklepach?
Po zakończonych zakupach, obładowane siatami (nie byłabym sobą, gdybym sobie również czegoś nie kupiła) i megazmęczone odsapnełyśmy przy obiedzie. Za konkurs i wspaniały dzień dziekuję marce Martini!

Zwycięska praca Marty Siweckiej


Wręczenie nagrody - z Joanną Jabłońską - Martini

Przekazanie nagrody - z Dominika Zajączkowską - PR Martini

Idziemy na zakupy!
Zdjęcia - Łukasz Turek - lukaszturek.com, obróbka - ja

Etykiety: ,